O mnie

Natalia Topolińska

Jestem osobą, do której odzywają się ludzie, którzy pomimo codziennej, ciężkiej pracy, nie czują spełnienia. Mają wrażenie, że ich głos wewnętrzny jest zagłuszony, że coś blokuje ich potencjał. Nie znajdziesz u mnie technik automanipulacji, ani sztucznego pompowania balonika, który nadmuchany do granic możliwości ostatecznie pęknie. Mój gabinet – zarówno wirtualny, jak i fizyczny – to miejsce pełne chęci rozwoju i efektywności, ale jednocześnie samoświadomości oraz akceptacji dla własnych granic.

Wierzę, że wolność i odwaga to fundamenty szczęśliwego życia. Prawniczka, bizneswoman, dyplomowana coach i mentorka. Przeszłość w korporacjach, teraźniejszość w biznesie. A przyszłość? To się jeszcze okaże. Pewne jest to, że chcę ją pisać na własnych zasadach.


Poznaj ciekawe

Fakty o mnie

1.

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji we współpracy z Uniwersytetem SWPS.

2.

Przez kilka lat pracowałam w dużych firmach i korporacjach, obserwując wymagające środowisko pracy i doświadczając na własnej skórze fizycznych i psychicznych konsekwencji pracy w ciągłym stresie.

3.

W trakcie mojej kariery zawodowej realizowałam wiele projektów, z czego w kilku z nich budżety sięgały kwot siedmiocyfrowych.

4.

Od 2023 roku prowadzę działalność coachingową i szkoleniową, w ramach której chcę pokazywać, że efektywność w biznesie nie musi oznaczać całkowitego zaniedbania strefy zdrowotnej, psychicznej oraz kontaktu z samym sobą.

5.

Mieszkam w sercu tętniącej życiem Warszawy i staram się – w domu oraz w gabinecie – tworzyć przestrzeń będącą oazą spokoju i poczucia sprawczości oraz dostrzegać jak najwięcej niezwykłości w zwykłości i niecodzienności w codzienności.

6.

Na co dzień spędzam czas z mężem oraz dwoma pieskami. Kocham podróżować i zyskiwać nową perspektywę na rzeczy, które niegdyś uznawałam za pewnik. Poczucie pod tytułem “o! czyli można inaczej!” to jedno z uczuć, które cenię sobie najbardziej.

7.

Nagrywam podcast o odwadze, rozwoju i autentycznym życiu.

0 +

Wypitych Kaw

0 +

Godzin pracy w pełnym skupieniu

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco.

Podcast

Najnowszy odcinek

Kontakt

Skorzystaj z formularza